mainpage
מהי מחלת ורידים?

 

                               "עשה הטוב עם גופך, כדי שנפשך תשתוקק להישאר בו"

דליות

במדינות מתועשות, יותר מ 30% מהנשים וכ 10% מגברים מתייעצים בנוגע לסימנים ותסמינים של ורידים ברגליים. גורמים חשובים כגון תורשה, עודף משקל ועבודה במקצועות הדורשים עמידה  או ישיבה ממושכת, עלולים להעלות את הסיכון לפתח מחלה ורידית כרונית של הרגל. תנאים אלה יכולים לייצר ולפתח סיבוכים כגון פיגמנטציה של עור, בצקת כרונית, דרמיטיטיס, אקזמה, דלקת ורידים ובסופו של דבר כיב רגליים.

התסמינים השכיחים ביותר הם תחושה של כבדות ועייפות ברגליים, במיוחד אחרי ימים ארוכים של עבודה ומתבטאת לעתים קרובות עם קצת נפיחות ברגל.

דליות משקפות מצבים חמורים יותר של המחלה. באופן כללי, ככל שהדליות גדולות יותר כך הבעיה גדולה יותר. דליות שמופיעות לזמן ממושך וקרישיות דם קבועה המובילה לנגעים בעור, ובמקרה הגרוע ביותר יתפתחו לכיב. לכן, אבחון מוקדם הוא חיוני כדי למנוע תוצאה חמורה של מחלת ורידים.

 

מקרה נפוץ של הפרעת ורידים

 

דליות הן אחד מהמצבים השכיחים ביותר של מחלת ורידים ברגליים. על פי האגודה האמריקנית לניתוחי כלי דם, רבים כמו 40 מיליון אמריקאים סובלים מורידים ברגליים. סטטיסטיקה מראה כי ל 15% מגברים ול 25% מנשים יש דליות. למעשה, יותר אנשים מאבדים זמן עבודה מהפרעות ורידים מאשר ממחלת עורקים. (מחלת כלי דם קרן עלון, אביב 2005.)

הוריד הגדול ספנוס (חלק ממערכת הורידים השטחית) הוא הנפוץ ביותר ולרוב מתחיל בירך ומתפתל לאורך עד לכף הרגל. הוריד נפוח ומסובב.  השסתומים הקטנים האנטי רפלקסים נפגמים והפסקת הזרימה בורידים יוצרת נפיחות בעור. כאשר הסימפטומים קיימים, החולה יכול להבחין בקרסול או רגל נפוחה, כבדות, כאבים, אי שקט, עייפות, התכווצויות וגירודים. לפעמים, דליות אינן כואבות.

ישנם שני סוגים לסיווגם של הדליות – ראשוני ומשני. הסיכון העיקרי להתפתחות דליות לעתים קרובות קשור לתורשה, עבודות הקשורות לעמידה ממושכת או ישיבה, הריון, גורמים הורמונליים, השמנת יתר, עלייה בגיל וההיסטוריה של אי ספיקה ורידית כרונית.

המשני הוא תוצאה ישירה של חסימות ורידים עמוקות, כמו קריש דם. חסימה זו גורמת ללחץ והרחבה של דפנות הוריד, אשר לאחר מכן גורמת לשסתומי הורידים לא להסגר כראוי ובסופו של דבר מובילה לזרימה הפוכה, זרימה הפוכה מתבטאת בהבלטת הורידים.

דליות הן סימן להפרעת ספיקה ורידית בסיסית. ללא טיפול, דליות יכולות להוביל להחמרה  של המחלה. לבישת גרביים או גרבי דחיסה של סיגווריס חיונית למניעה וטיפול בדליות ורידים והפרעות אחרות.

 

פתרונות

יותר מחמישה עשורים סיגווריס מחויבת לפיתוח והפצת מוצרים באיכות גבוהה המספקים איכות חיים חדשה לרגליהם של אנשים הסובלים ממחלות ורידים כרוניות שונות.

הצרכים של אנשים הסובלים מבעיות ורידים, שונים מאד והדרישות משתנות עם הזמן ואורח החיים. סיגווריס מעצבת מגוון של פתרונות המיועדים לצרכים הללו. בין אם המטופל מחפש גרב מסוגנן לטיפול בספיקה ורידית כרונית או שהוא מחפש פתרון יעיל למניעת נפיחות בשל בצקת לימפתית, הוא תמיד יכול לסמוך על ההבטחה של סיגווריס להתאמה מעולה, נוחות לבישה ויעילות מוכחת.

פתרונות סיגווריס לטיפול בדחיסה מסווגים לדגמים שונים. גרביים, גרביונים (עם בוהן סגורה או פתוחה), שרוולים לזרוע, כפפות; עשויים מטקסטורות שונות, סיבי מייקרו או סיבים טבעיים לנוחות הטובה ביותר, מוצעים בסגנונות וצבעים שונים שיתאימו לסגנון החיים שלך ולטרנדים אופנתיים.

מוצרי סיגווריס נמכרים גם בבתי מרקחת, חנויות אורטופדיות, מספר בתי חולים, חנויות מתמחות אחרות ומשווקים. רוב מוצרי הדחיסה של סיגווריס, ניתנים עם מרשם רופא בלבד.

מגוון המוצרים של סיגווריס מעוצב בהתאמה לאזורים ספציפיים ומדינות שונות בעולם.לבירורים על המוצרים שסיגווריס מציעה ושירות הלקוחות במדינה שלך, אנא בקר באתר האינטרנט של סיגווריס מדינות בתחתית העמוד, או צור קשר עם המפיץ הרשמי של סיגווריס במדינתך.